Sprawy Rozwodowe / Zdrady

Zaufaj nam

Rozwód / Zdrada - detektyw Warszawa

Zdrada małżeńska to jedna z najczęstszych przyczyn, która prowadzi w konsekwencji do rozwodu. Niewierność małżonków umyślnie godzi w instytucję małżeństwa niszcząc w ten sposób wspólnotę budowaną czasami przez wiele lat. Stanowi to przesłankę uznania winnym rozpadu małżeństwa osobę, która dopuściła się zdrady. Rolą detektywa jest udokumentowanie zachowań małżonka, które jednoznacznie świadczą o niewierności nie tylko seksualnej ale również o zerwaniu więzi uczuciowych i moralnych między partnerami. Zebrany materiał można podnieść przed sądem w postępowaniu rozwodowym z orzeczeniem winy. Właśnie tu spoczywa ważna rola detektywa, aby rzetelnie i fachowo zebrał dowody świadczące o zerwaniu więzi przez jednego z partnerów.

Jednym z najczęstszych rodzajów zleceń realizowanych przez naszych specjalistów są sprawy dotyczące zdrady małżeńskiej. Detektyw pracujący nad sprawą o rozwód musi wykazać się elastycznym działaniem, tak aby zebrać wszelkie niezbędne dowody, a przy tym pozostać anonimowym dla osoby obserwowanej. Nasi specjaliści działający w Warszawie oraz na terenie całego kraju i poza jego granicami są przystosowani do tego typu działań. Zapewniamy sprawne zebranie dowodów i całkowitą anonimowość.

Rozwód i zdrada małżeńska

Profesjonalni detektywi – sprawy o rozwód – Warszawa

Detektyw, który zajmuje się sprawą zdrady wykorzystuje podczas pracy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu jest w stanie zebrać rzetelne dowody na niewierność partnera – Warszawa, Kraków, Wrocław, a także mniejsze miejscowości – nasi specjaliści działają na terenie całego kraju. Dochodzenie w sprawach rodzinnych wymaga podjęcia odpowiednich kroków, by w szybkim czasie zgromadzić rzetelny materiał dowodowy. Doświadczeni detektywi pracujący w firmie CBS Detektywistyka są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym sprawom, zawsze zachowując pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Zdrada partnera to bolesne doświadczenie, które bardzo często kończy się rozpadem związku. Tego typu sprawy są jednymi z najczęściej realizowanych zleceń w naszej firmie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe poprzedzone pracą dla Centralnego Biura Śledczego umożliwia nam szybkie i profesjonalne działanie. Mając poważne podstawy do podważenia prawdomówności partnera, zgłaszające się do nas osoby oczekują szybkich i rzetelnych dowodów. Nasi specjaliści potrafią sprostać tym wymaganiom i pomóc w ustaleniu prawdy o niewierności współmałżonka. Zebrane dowody mogą następnie trafić do sądu i pomóc w orzeczeniu rozwodu ze wskazaniem o winie małżonka.

Profesjonalny detektyw rozpoczyna sprawę od szczegółowej obserwacji, następnie zbierane są dowody – zdjęcia, nagrania, filmiki, rozmowy, które potwierdzą przypuszczenia, że zdrada partnera jest prawdą. Każdy kolejny etap śledztwa pomaga potwierdzić założenia o niewierności współmałżonka lub też całkowicie je wykluczyć – nasi specjaliści działają na terenie całego kraju – w Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zebranie rzetelnych dowodów. Przedstawiamy jednoznaczne dowody, które pomogą orzec o winie. Nasze materiały mogą zostać przełożone w sądzie i stać się kluczowym, najważniejszym dowodem w sprawie o rozwód.

Masz pytania?

Napisz do nas

Kontakt

Jesteśmy dostępni 24/7

Wypełnij wszystkie pola.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wypełnij wszystkie pola.