Usługi dla towarzystw ubezpieczeniowych

Detektyw rozwiązuje sprawę ubezpieczeniową
Cechuje nas skuteczność

Usługi dla towarzystw ubezpieczeniowych

Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz współpracujących z nimi podmiotów. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się miedzy innymi wspieraniem procesu likwidacji szkód w zakresie niezbędnym do wykrycia oraz minimalizacji występowania przestępstw ubezpieczeniowych.

Nasza agencja detektywistyczna oprócz działań typowo detektywistycznych kooperuje ze znaczącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń, kompleksowo realizując zlecenia związane ze szkodami dotyczącymi kradzieży pojazdów, ich uszkodzeniami, szkodami osobowymi, czynnościami pomocniczymi w likwidacji szkód majątkowych, co pozwoliło nam poznać oczekiwania oraz standardy obowiązujące na rynku ubezpieczeniowym. Wykonywane przez nas czynności cechują się dużą skutecznością weryfikacji, co w przypadku szkód o charakterze wątpliwym wiąże się z zebraniem materiału pozwalającego na odmowę wypłaty odszkodowania, wszczęciem postępowania przygotowawczego przez organy ścigania czy też rezygnacją z roszczeń do wypłaty odszkodowań. Prowadzimy również czynności detektywistyczne polegające miedzy innymi na przeprowadzeniu wywiadów, obserwacji osób roszczących poza ich wiedzą.

Realizujemy zlecenia z całej Polski

Siedziba naszego biura detektywistycznego znajduje się w Warszawie, jednak posiadamy doświadczony zespół na terenie całego kraju.

Obszerne sprawozdanie z dokumentacją

Każdorazowo z czynności i ustaleń przekazujemy terminowo obszerne sprawozdanie o ujednoliconym standardzie.

Szybka reakcja w podjęciu zlecenia

Dbając o standardy zleceniodawcy podejmujemy realizację zlecenia zawsze w ciągu trzech dni od jego otrzymania.

Prowadzimy postępowania sprawdzające

Z zakresu szkód osobowych

Z zakresu szkód komunikacyjnych

Z zakresu szkód majątkowych

Masz pytania?

Napisz do nas

Kontakt

Jesteśmy dostępni 24/7

Wypełnij wszystkie pola.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wypełnij wszystkie pola.
Tani detektyw