Wykrywanie Podsłuchów Warszawa

Nie przechytrzysz nas

Wykrywanie Podsłuchów Warszawa

CBS Detektywistyka S.C. oprócz szerokiej oferty detektywistycznej świadczy również usługi profesjonalnego wykrywania podsłuchów. Warszawa jest główną siedzibą naszej firmy, jednak nie ogranicza nas to pod względem lokalizacji świadczenia najpopularniejszych usług. Profesjonalnie działamy na terenie całego kraju, poszukując urządzeń wykorzystywanych do inwigilacji technicznej, celem pozyskiwania informacji stanowiących tajemnicę prywatną lub firmową. Cechą charakterystyczną podsłuchów w Warszawie i innych miastach jest to, że zostały one umieszczone w danym miejscu bez wiedzy i zgody właściciela. Dlatego właśnie w przypadku jakichkolwiek podejrzeń o możliwym zainstalowaniu podsłuchu robimy wszystko, co tylko możliwe, aby potwierdzić lub zaprzeczyć wątpliwościom każdego klienta. Ofertę wykrywania, lokalizacji i usuwania urządzeń szpiegowskich kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferujemy wykrywanie podsłuchów w:

  • 01. pomieszczeniach
  • 02. samochodach
  • 03. urządzeniach elektronicznych

Analiza obejmuje monitoring spektrum radiowego oraz fizyczny przegląd elementów znajdujących się w badanym obiekcie w Warszawie. Do wykrywania podsłuchów w Warszawie wykorzystujemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt, pozwalający na wykrycie najbardziej zakamuflowanych, zaawansowanych technicznie urządzeń podsłuchowych. Tak skrupulatne przygotowanie do wykrywania podsłuchów w Warszawie oraz innych częściach kraju sprawia, że pod tym względem zdecydowanie nie mamy sobie równych. Nasi współpracownicy są producentami i projektantami urządzeń szpiegowskich, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie bezbłędnie wskazać miejsce montażu, określić typ urządzenia oraz niejednokrotnie wskazać konkretnego producenta. Kwestię działania powszechnie wykorzystywanych podsłuchów w Warszawie dokładnie znamy więc od środka. Nic nie ukryje się przed sprawnym okiem każdego z naszych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu podsłuchów w Warszawie oraz zaawansowany sprzęt pomagają nam w wykrywaniu mikro nadajników podsłuchowych, mikrofonów, dyktafonów i rejestratorów video.

Detektyw wykrywający podsłuch
Nasza oferta

Oferta obejmuje usługi wykrywania aktywnych, stale pracujących urządzeń podsłuchowych, a także uaktywnianych głosem, sygnałem radiowym, włączeniem silnika w aucie lub innym sygnałem.

Urządzenia do pozyskiwania informacji posiadające dostęp do stałego zasilania zostaną sprawdzone, a następnie mogą być zaplombowane przez naszych techników, którzy w dziedzinie wykrywania podsłuchów mają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Do sprawdzania pomieszczeń wykorzystujemy:
  • analizatory widma (analogowy oraz cyfrowy)
  • skanery z odblokowanym, pełnym pasmem demodulacji,
  • mierniki ręczne, zagłuszające (przeznaczone do wykrywania metodą brute-force)

Wyróżnia nas dyskrecja oraz wysoka skuteczność.

Podsłuchy

Namierzanie ukrytych dyktafonów, kamer oraz pluskiew to jeden z obszarów działań, które realizujemy w naszej firmie, w Warszawie. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości na terenie kraju, a także poza jego granice. Dysponujemy nowoczesnymi, specjalistycznymi urządzeniami, które są w stanie wykryć każde, nawet najnowsze systemy podsłuchowe. Prywatne rozmowy nagrane przez osoby niepowołane mogą stać się źródłem szantażu, oszustw lub innych groźnych konsekwencji. Nasi specjaliści zadbają o całkowite wyeliminowanie tego ryzyka – wykryją i zniszczą znalezione pluskwy, dyktafony i inne systemy podsłuchowe.

Podsłuchy (Warszawa) mogą być montowane w prywatnych domach, gabinetach, samochodach, ale również w przestrzeniach firm. Pozyskanie informacji z tego źródła może w następstwie prowadzić do wyjawienia tajemnic przedsiębiorstwa, ważnych informacji na temat działalności firmy czy też istotnych wiadomości z życia rodzinnego – firma CBS Detektywistyka, dysponująca sprzętem najnowszej generacji, w szybki sposób odnajdzie i usunie zamontowane pluskwy, nadajniki gps, dyktafony i inne urządzenia podsłuchowe. Zapraszamy do współpracy – pomożemy rozwiązać każdą sprawę. Ochronimy poufne dane i informacje przed ich przedostaniem się w ręce osób niepożądanych. Nie tylko Warszawa – działamy również poza Stolicą!

Sprawdzamy podsłuchy
W budynkach i ich otoczeniu
W samochodach osob. i ciężarowych
W sprzęcie elektronicznym

Działania firmy CBS Detektywistyka skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw i biur, które chcą uzyskać jednoznaczne informacje na temat uczciwości kontrahentów, lojalności współpracowników oraz kradzieży i oszustw w firmach. Podsłuchy – ich montaż w przestrzeniach przedsiębiorstw, biurach i gabinetach, ale również prywatnych domach to kwestia, której nie da się wykryć bez zastosowania odpowiedniego rodzaju narzędzi. W naszej firmie, w Warszawie, posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz urządzenia najnowszej generacji, które zapewniają jednoznaczne rozstrzygnięcie tej kwestii oraz ewentualny demontaż systemu podsłuchowego.

Masz pytania?

Napisz do nas

Kontakt

Jesteśmy dostępni 24/7

Wypełnij wszystkie pola.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wypełnij wszystkie pola.
Tani detektyw