Aktualności

secret dla biura detektywistycznego NEWS

Jak wykryć podsłuch?

  • 29-08-2018

Masz wrażenie, że ktoś czyta w twoich myślach? Zna twoje plany? Orientuje się w sprawach, o których rozmawiasz tylko za zamkniętymi drzwiami? Być może masz rację. Urządzenia służące do podsłuchu to wyjątkowo skuteczne, niewielkie gabarytowo i łatwo dostępne narzędzia. Inwigilacja za ich pomocą jest banalnie prosta, dlatego sięga po nie coraz więcej firm i osób prywatnych. W związku z rosnącą popularnością takiego sprzętu, warto skorzystać z profesjonalnych usług wykrywania posłuchu.

Wbrew pozorom, zabezpieczenie się przed urządzeniami szpiegującymi, nie jest wyłącznie domeną ludzi strzeżących tajemnic państwowych. Na podsłuch coraz częściej narażeni są dyrektorzy firm, prezesi przedsiębiorstw, czy nawet pracownicy poszczególnych działów. Dawno przestał być futurystycznym, trudnodostępnym gadżetem, który znajdziemy głównie w filmach o Jamesie Bondzie. Takie metody pozyskiwania informacji stosuje przede wszystkim konkurencja. Jest to tym bardziej prawdopodobne, gdy dana firma zajmuje się opracowywaniem nowych technologii, autorskich, innowacyjnych produktów, przepisów, metod itd. Drugą płaszczyzną, w której jesteśmy narażeni na pluskwy, jest nasze życie prywatne. Wiele osób wykorzystuje sprzęt szpiegowski w celu upewnienia się co do wierności partnera, montując go samodzielnie lub za pośrednictwem prywatnego detektywa. Ktoś inny może użyć informacji o naszym prywatnym życiu jako elementu szantażu czy oszustwa.

Jeżeli więc czujemy, że jesteśmy na czyimś celowniku, to warto upewnić się, czy nie mamy racji. Wiele osób z góry uznaje, że ich obawy są nieuzasadnione. Niestety, gdy orientujemy się, że jednak mamy podstawy do obaw, zwykle jest już za późno. Ważne, rodzinne informacje wyciekają na światło dzienne, firmowe plany i strategie dostają się w ręce konkurencji, a my żałujemy, że nie zajęliśmy się sprawą wcześniej. Właśnie dlatego nie warto czekać. Im szybciej przeprowadzimy profesjonalne wykrywanie podsłuchów, tym lepiej dla naszej rodziny, godności osobistej, czy kariery. Chociaż możemy kupić amatorski sprzęt wykrywający w sieci, pamiętajmy, że nie daje on 100% pewności. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług prywatnego detektywa, czyli osoby doświadczonej w namierzaniu ukrytych urządzeń.

Miejsca, w których najczęściej umieszcza się podsłuch

Nowoczesny sprzęt szpiegowski to produkty najnowszej generacji, często o niewielkich, niedostrzegalnych rozmiarach. Są proste w obsłudze i trudne do wykrycia dla osoby niedoświadczonej. Zdarza się, że są to nie tylko rejestratory dźwięków, ale również obrazu. Likwidowanie pluskiew, dyktafonów czy kamer wymaga dyskrecji i profesjonalizmu. Nie warto zajmować się tym samodzielnie, ponieważ narazimy się na niepotrzebne straty lub zaryzykujemy pominięciem jakiegoś urządzenia.

Do efektywnego wykrycia podsłuchu potrzebny jest zaawansowany sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Pluskwy najczęściej umieszcza się w pomieszczeniach, samochodach, a także urządzeniach elektronicznych takich jak laptopy, telefony, czy komputery. W ramach naszych usług zapewniamy pełną dyskrecję, analizę obejmującą monitoring spektrum radiowego, a także fizyczny przegląd poszczególnych elementów w danym obiekcie. Wszelkie urządzenia będą przez nas dokładnie sprawdzone, a następnie zaplombowane przez doświadczonych techników. Pluskwy zostaną szybko wykryte, zlokalizowane i usunięte. Pomieszczenia sprawdzamy za pomocą analizatorów widma (analogowego i cyfrowego), skanerów, oraz ręcznych mierników zagłuszających. Nasze najmocniejsze strony to gwarancja dyskrecji i wysoka skuteczność działania.

Masz pytania?

Napisz do nas

Kontakt

Jesteśmy dostępni 24/7

Wypełnij wszystkie pola.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wypełnij wszystkie pola.
Tani detektyw